شنبه, 30 دی 1396

نقاشی: سبک این بخش آزاد می باشد متقاضی این بخش لازمست ضمن انتخاب یکی از محورهای جشنواره اثر خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال نماید .لازم به ذکر است اندازه طول اثر حداکثر یک متر باشد.


پویانمایی:در این بخش شرکت کننده لازمست  استفاده مناسب از کلام ،حرکت و تصویر را در نظر داشته باشد لازم بذکر است زبان ارائه فارسی  می باشد اثر با وضوح با لا برروی DVD ذخیره گردد . در این بخش داستان ،تم و ایده شخصیت پردازی در داستان،خلاقیت و نوآوری، طراحی کاراکتر،صداگذاری و تدوین مناسب حائز اهمیت است متقاضی این بخش باید خلاصه محتوای اثر را درقالب فایل WORD به ایمیل جشنواره و اثر نهایی را با وضوح بالا بر روی DVD  ذخیره و به آدرس دبیرخانه ارسال  نماید.


وبلاگ نویسی:متقاضی این بخش لازمست ارتباط موضوعی محتوای ارائه شده با موضوعات جشنواره،استفاده از المانهای گرافیکی و تصاویر مناسب با هر مطلب،استفاده  از قالب مناسب و گرافیک مرتبط(رنگ،فونت ،اندازه،طرح و..)طبقه بندی و موضوع بندی مناسب مطالب ،و ضعیت وبلاگ در موتورهای جستجو و سبک بودن و سرعت بارگذاری مناسب در نظر بگیرد.هر فرد می تواند یک وبلاگ را در مسابقه شرکت دهد ووبلاگ تا زمان داوری آثار پابرجا بماند.در ضمن محدودیتی در بستر اجرایی و محیط وبلاگ وجود ندارد.متقاضیان شرکت کننده در این بخش پس از طراحی محیط وبلاگ ،آدرس آنرا به همراه کد رهگیری که در هنگام ثبت نام دریافت نمودند به ایمیل جشنواره به نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایند.


مقاله پژوهشی:متقاضی این بخش لازمست تمام موارد مربوط به پیکره یک مقاله (عنوان،مقدمه و...)را رعایت نماید و متن مورد نظر را در محیط WORD با فونت  LOTUSتایپ کرده و به ایمیل جشنواره ارسال نماید. دبیرخانه جشنواره به صورت تخصصی اصالت آثار را بررسی می کند .


داستان کوتاه: با توجه به شاخه های متعدد و متنوع داستان کوتاه انتخاب نوع اثر به نویسنده و گرایش فکری او بستگی دارد.داستان ها به صورت تایپ شده با رعایت قوانین ویرایشی و نگارشی و با فونت  LOTUS ارسال گردد.ضمنا داستان ارسالی قبلا نباید در مسابقه ای شرکت داده شده باشد.

 

خوشنویسسی: شرکت کنندگان در این بخش از جشنواره می توانند آثار خود را در تمام شاخه های خوشنویسی اعم از نستعلیق، نسخ، ثلث، نقاشیخط و... ارائه کنند.

 

فیلم کوتاه: متقاضیان شرکت در این بخش از جشنواره می توانند فیلم کوتاه خود را در مدت زمان 5 الی 20 دقیقه، و در قالب یکی از محورهای جشنواره تهیه و ارسال نمایند.

 

طراحی و تصویرگری: شرکت کنندگان در این بخش مختار بوده و می توانند پس از انتخاب یکی از محورهای جشنواره، آثار خود را ارائه نمایند. توجه داشته باشید که طول اثر حداکثر یک متر باشد.

 


(تمامی افراد شرکت کننده در جشنواره ابتدا باید از طریق سایت جشنواره اقدام به ثبت نام ، و پس از پرکردن فرم ثبت نام کد رهگیری در یافت نمایند  ذکر کد رهگیری  برروی آثار ارسالی الزامیست .ضمنا  دبیرخانه جشنواره مجاز است از کلیه آثار ارسالی به جشنواره به صور مختلف  استفاده کند.)